ubytování se slevou
hotely se slevou

Ubytování v hotelu se slevou

Mnoho lidí si nedokáže svou vysněnou dovolenou představit bez toho, aniž by měli po celou dobu komplexní zázemí hotelu nebo rezortu. Mít možnost kdykoli na jednom místě navštívit restauraci, aktivně strávit volný čas sportem nebo jen odpočívat u bazénu, je pochopitelně důvodem, proč zvolit hotel nebo rezort pro své ubytování. Hotelový personál je stále připraven co nejvíce dovolenou usnadnit a zpříjemnit ochotným přístupem. Rezervace pobytu v hotelu či rezortu umožňuje dokonale skloubit touhu po zážitcích a relaxaci v jednom.

Privátní ubytování

Na své si díky obsáhlé nabídce platformy VICTORIA Holiday Club přijdou také ti, kdo se naopak hotelovým střediskům vyhýbají a upřednostňují privátnější pobyt. Vybírat mohou také z tisíců vil, bungalovů a domků nacházejících se přímo na plážích či místech odlehlých od civilizace, kde je zážitek z exotiky umocněn právě tím, že si ji užívají téměř o samotě.

Poznávací zájezdy

Neustále narůstá počet nadšenců, kteří rádi cestují z místa na místo a poznávají přitom nové kultury. Tento způsob cestování je podporován neustálým vznikem nových hostelů, rozvojem nízkonákladových leteckých společností a zvyšující se životní úrovní ve světě. Platforma VICTORIA Holiday Club je díky své rozmanité nabídce a online dostupnosti 24/7 ideálním řešením také pro tento styl cestování. Díky tomu je možno program a výběr zážitků volit flexibilně kdekoliv na světě.

hotely se slevou - video

Speciální týdenní pobyty

Exkluzivní nabídka speciálních týdenních pobytů je novinka, se kterou se čeští klienti pravděpodobně doposud nesetkali. V nabídce platformy VICTORIA Holiday Club je více než 1.000.000 nasmlouvaných destinací přímo od vlastníků apartmánů, pokojů či prázdninových domů z celého světa. Tyto týdny je možné objednat za bezkonkurenční ceny, které nejsou ovlivněny počtem cestujících, ale pouze velikostí apartmánu. To znamená, že můžete strávit týden například v luxusním hotelovém apartmánu na Bahamách ve dvou osobách za 199 dolarů. K dispozici je i spoustu nabídek, kdy za stejnou cenu mohou být ubytovány čtyři, šest, osm, ale i dvanáct osob. Pouze si dokoupíte letenku a budete si užívat skvělé destinace za ty nejnižší ceny.

Slevy na rezervace

Platforma VICTORIA Holiday Club nabízí online přes 1 000 000 možností ubytování napříč celým světem, a to za ty nejlepší ceny. To je možné díky přímému spojení poskytovatele služby s koncovým klientem bez zprostředkovatele skrze online platformu. Každý takovýto poskytovatel má jasný zájem na tom, aby dosáhl maximální možné obsazenosti. Proto je pro něj výhodnější nabídnout ubytování za zvýhodněnou cenu, než mít v daném termínu prostory neobsazené. Každá tato nabídka je okamžitě online nabízena našim členům, kterým je díky celé řadě vyhledávacích filtrů a nástrojů zajištěn návodný a intuitivní průchod platformou na cestovatelské slevy.