autopůjčovny
50 000 autopůjčoven

50 000 autopůjčoven ve 190 zemích

Chcete poznávat kouzla vaší turistické destinace na vlastní pěst, a ne spolu s desítkami dalších lidí v přeplněném autobusu? Nevydržíte na jednom místě a nejraději byste projeli celou zemi? Jedině cestování po vlastní ose vám přinese spoustu zajímavých zážitků a umožní poznávat úchvatná místa, kde budete pouze vy sami, a ne spousty dalších turistů, kteří by ten jedinečný zážitek jen znehodnotili.

Vaše klíče od auta jsou připraveny

Díky naší globální spolupráci se všemi předními autopůjčovnami a celou řadou lokálních autopůjčoven z celého světa vám můžeme poskytnout širokou nabídku vozů za ty nejlepší ceny. Rezervovat můžete různé kategorie vozů a dalších dopravních prostředků na více než 50 000 místech a 190 zemích. Díky jedinečnému online rezervačnímu systému VICTORIA Holiday Club najdete své ideální auto na vámi vybraném místě, za bezkonkurenční cenu.

Jednosměrný pronájem vozu

Mobilní budete po celou dobu vaší dovolené také díky tomu, že si váš vůz můžete vyzvednout a zase vrátit přímo na letišti, což může být velice komfortní a pohodlné řešení. Plánujete-li ale poznávací zájezd, kdy vaše cesta končí na jiném místě, než začala, jistě oceníte možnost si vozidlo půjčit a vrátit třeba na opačném konci státu. Vaše cesta, vaše volba!

auto na dovolené

Na co si u pronájmu auta dát pozor

Při výběru vhodného vozu pak dbejte především na prostor a kategorii. Je důležité, aby váš vůz byl dostatečně prostorný jak pro cestující, tak i pro všechna zavazadla a byl vhodný pro cíl vaší cesty. Většina autopůjčoven vyžaduje minimální věk 21 let, některé i 23 či 26 let a držení řidičského průkazu minimálně 1 až 2 roky.

Při vyzvednutí vozu budete většinou potřebovat:

  • Váš rezervační list. Pokud jste zaplatili předem, tak i doklad o platbě.
  • Řidičský průkaz s platností minimálně 1 rok (v některých autopůjčovnách 2 roky). V některých zemích je nutný i mezinárodní řidičský průkaz.
  • Kreditní/debetní kartu hlavního řidiče s dostatečnými finančními prostředky. Někde může být vyžadována případná povinná vratná kauce.
  • Cestovní pas nebo občanský průkaz v zemích EU a další doklad totožnosti.