cestování za zlomek ceny
svět cestování

Nádherný svět cestování

Lidé jsou různí a cestují z mnoha důvodů. Někteří chtějí poznávat cizí země a kultury, jiní zase uniknout každodenním povinnostem a konečně si pořádně odpočinout. Cestování je krásné v tom, že každému může nabídnout jedinečný zážitek. Někomu umožní rozvinout si jazykové schopnosti, jinému zase nahlédnout do míst, které doposud znal pouze z obrázků. Každý člověk je ale jiný. Chce cestovat podle svého a zažít přesně to, co se líbí právě jemu. Jednu věc mají ale všichni cestovatelé společnou, a to touhu cestovat co nejlevněji a s co nejmenší námahou. Přesně toto vám umožní platforma VICTORIA Holiday Club, která nabízí komplexní cestovní služby pod jednou střechou.

Plánování dovolené nebylo nikdy tak snadné

VICTORIA Holiday Club je přední online technologická platforma rezervací hotelů, boutique hotelů, condo hotelů, timeshare rezortů, vil a rezidencí a dalších možností ubytování. Specializujeme se na jedinečné rezorty v populárních destinacích. Nyní je v našem portfoliu více než 1 000 000 nemovitostí, 650 000 hotelů a naši členové mohou čerpat jedinečné slevy na rezervace a objednat tak svůj zájezd až o 75 % levněji. Rezervace hotelu, auta či výletní plavby nebyla nikdy jednodušší. Snažíme se nabídnout nadhodnotu pobytu ve větším prostoru, soukromí a vyšším standardu vybavení, než nabízí typické ubytování, což ocení hlavně rodiny a malé skupiny.

cestování za zlomek ceny - video

V naší rozsáhlé nabídce najdete nejluxusnější rezidence, které uspokojí i tu nejnáročnější klientelu, hotely a apartmány pro rodiny s dětmi a ubytování na pracovní a obchodní cesty.

Cestování šité na míru

V našem portfoliu cestovatelských produktů je celá řada celosvětových programů od klubového členství přinášejícího slevy až 75 % z cestovních nákladů, až po programy s vazbou na vlastnictví nemovitostí. Některé z nich nabízíme pouze na ostrově Tenerife v našem partnerském hotelu Marino Tenerife (www.marinotenerifehotel.com). Jedná se nejen o nejrůznější cestovní balíčky, které jsou šité na míru přesně potřebám klienta, ale i o celoživotní cestovní programy. Pro prezentace cestovních výhod je využívána nejmodernější audio a video technika.

Hotel Marino Tenerife - video