Průvodce cestovatele

představení

Vážení cestovatelé!

ceo victoria holiday club

Představujeme vám jedinečnou cestovatelskou online technologii, která vám umožní procestovat svět za zlomek ceny. Jsme vlastníky čtyřhvězdičkového hotelu MARINO TENERIFE na Kanárských ostrovech, kde máme sídlo a odkud poskytujeme našim klientům kompletní servis. Zaměstnáváme 64 zaměstnanců, kteří jsou připraveni plnit vaše přání.

Našim klientům se snažíme vždy přinášet to nejlepší z oboru cestovního ruchu, a proto je naší prioritou a specializací poskytování služeb formou klubového členství. Provozujeme dva celosvětové cestovní kluby. CLUB MARINA, který funguje již od roku 1995 a VICTORIA HOLIDAY CLUB, který spojuje ty nejlepší možnosti cestování v unikátní online technologii na jednom místě. Nyní máte možnost být součástí našeho celosvětového klubového systému a čerpat tak všechny výhody.

Dbáme na to, aby vše bylo transparentní a otevřené všem. Každý náš člen může využívat všech výhod bez omezení. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte nás v České republice nebo vyplňte formulář a přijeďte na Tenerife za výjimečnou cenu.

Objevte výhody klubového cestování ještě dnes!

- CEO & Founder Roman Zich